НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ
Що буде, якщо я не здам іспит?
Ми розуміємо, що навіть хвилювання перед іспитом можуть вплинути на його результат. Тому ми лояльно відносимось до наших опікунок і дозволяємо їм, трохи підівчивши, перездати іспит.
Чи потрібно мені оплатити увесь пакет послуг одразу?
У нас є різні робочі програми. Ви маєте можливість сплатити пакет послуг при підписанні договорі, з першої зарплатні або ж сплатити одну частину при підписанні договору, а другу вже з першої зарплатні.
Скільки триває моє навчання?
Все буде залежати від Ваших індивідуальних можливостей, та того скільки часу Ви готові приділяти для вивчення німецької мови. В середньому тривалість навчання становить 1-2 місяці.
Після закінчення контракту чи можливе повторне працевлаштування?
Звичайно, якщо Ви зрозуміли, що ця робота саме для Вас – ми допоможемо Вам. Адже маємо договір, за яким можливе працевлаштування впродовж року.
Як саме відбувається підбір і погодження вакансії?
Ми пропонуємо Вам підопічного відповідно до Ваших навиків, Вашого досвіду, фізичного стану та побажань. В наслідку як Ви обираєте, так і Вас обирає сім'я підопічного. Лише після взаємної згоди зможете працювати у тій чи іншій сім'ї.
Від чого залежить термін виїзду на роботу?
Це сукупність факторів: Ваш рівень німецької мови, Ваш досвід, а також документи, за якими Ви плануєте виїжджати на роботу у Німеччину.
Від чого залежить рівень моєї заробітньої плати?
На сам перед від рівня німецькою мови. Також враховується досвід та наявність медичної освіти.
Як саме я маю доїхати до місця роботи?
Ми надаємо Вам квитки в дві сторони, з України в Німеччину та, відповідно, з Німеччини в Україну.
Чи можливий виїзд на роботу з дитиною?
Дана робота опікункою передбачає догляд за людиною похилого віку, а це у певній мірі цілодобова робота. Тому, це не є можливим.
Скільки коштує вакансія?
Ми не пропонуємо вакансію. Ми пропонуємо повний сервіс послуг котрий включає у себе: працевлаштування, дорога в обидві сторони та усі потрібні документами для роботи в Німеччині.
За якими документами я можу працювати?
Якщо у Вас є біометричний паспорт, їдете працювати по ньому. Надалі за польською робочою візою та відряджувальним листом.
Де саме я буду працювати?
Ви будете працювати та жити у підопічного в приватному секторі (будинок / квартира). Ви будете мати свою власну кімнату і відповідно свій особистий простір.
Що робити, якщо в мене не склалися стосунки з моїм підопічним?
Звичайно, ми розуміємо, що ця робота передбачає людський фактор. Також розуміємо, що можливий варіант, коли стосунки між опікункою та підопічним можуть не скластися. Тому ми маємо вихід з цієї ситуації – заміна підопічного. Проте ще жодного разу такого не було, адже перш чим їхати на роботу Ви будете знати до кого їдете та що Вам потрібно робити.
Made on
Tilda