Дякуємо за вашу заявку!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Робота опікункою в Німеччині

із заробітною платою до 1500 €

Детальніше

Центр Опіки в Німеччині - це перша в Україні спеціалізована компанія по пошуку, підготовці і адаптації персоналу для роботи опікунками в Німеччині. Ми є операторами №1 в Україні у даній галузі та представляємо інтереси кращих польських та німецьких прямих роботодавців в Україні. Ми відбираємо, для наших опікунок найкращі, індивідуальні робочі пропозиції, навчаємо та супроводжуємо їх протягом усього періоду роботи.

Детальніше

З нами Ви отримаєте:

офіційне працевлаштування

підтримку координатора в Німеччині 24/7

безкоштовне житло та харчування

допомога при оформленні документів

професійне
навчання

навчання
німецької

Програми з Центром опіки

Програма «ЛЕГКИЙ СТАРТ»

Для жінок 20 - 60 років, які не знають мови і не мають досвіду в опіці

Програма
«Фахівець»

Для жінок 20-60 років, які мають базові знання німецької мови та мінімальний досвід в опіці

Програма «ПРОФЕСІОНАЛ»

Для жінок 20 - 60 років, які знають німецьку мову, мають досвід в опіці і вже працювали в Німеччині на посаді опікунки

Наші партнери

Хочете стати нашим бізнес-партнером? Перейдіть на сайт щоб дізнатись більше!

Для партнерів

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

1. Чи офіційно працевлаштовуєте?
Так, ми офіційно працевлаштовуємо та підписуємо з Вами договір, де вказуємо заробітну плату. Все легально та прозоро.
2. Період виїзду на роботу?
Від двох місяців.
3. По яких документах відправляєте на роботу?
По біометричному паспорту та візі. Для Вас обираємо найзручніший варіант.
4. Мову знати треба? Навчаєте?
Для виконання обов’язків мову необхідно знати. В комплекс наших послуг входить і навчання німецької мови за сучасною методикою, тому не хвилюйтеся, за потреби - навчимо.
5. Які саме вакансії пропонуєте?
Ми пропонуємо вакансію опікунки, різного рівня, відповідно до Ваших побажань.
6. Ваші послуги платні? Скільки коштують?
Так. Це залежить від того, які саме послуги ви замовите.
7. Які послуги ви надаєте?
Повний спектр послуг по працевлаштуванні опікункою в Німеччині. Від пошуку вакансії і підготовки документів до вивчення мови та супроводу координатора на місці праці 24/7
8. Знижки робите?
Знижки надаємо. Можемо домовитись про додаткові послуги за кращу ціну. За умови, що це буде вигідно обом сторонам. На ціну впливає ваша готовність співпрацювати дотримуючись термінів виконання кожного етапу працевлаштування. Чим швидше ви надаєте якісну і чітку інформацію, тим більша ймовірність, що ви отримаєте кращу ціну.
9. Що буде, якщо я не здам іспит?
Ми розуміємо, що навіть хвилювання перед іспитом можуть вплинути на його результат. Тому ми лояльно відносимось до наших опікунок і дозволяємо їм, трохи підівчивши, перездати іспит.
10. Чи потрібно мені оплатити увесь пакет послуг одразу?
Ви маєте можливість оплатити пакет послуг при підписанні договору.
11. Скільки триває моє навчання?
Все буде залежати від Ваших індивідуальних можливостей, та того скільки часу Ви готові приділяти для вивчення німецької мови.
12. Після закінчення контракту чи можливе повторне працевлаштування?
Звичайно, якщо Ви зрозуміли, що ця робота саме для Вас – ми допоможемо Вам. Адже маємо договір, за яким можливе працевлаштування впродовж року.
13. Як саме відбувається підбір і погодження вакансії?
Ми пропонуємо Вам підопічного відповідно до Ваших навиків, Вашого досвіду, фізичного стану та побажань. В наслідку як Ви обираєте, так і Вас обирає сім'я підопічного. Лише після взаємної згоди зможете працювати у тій чи іншій сім'ї.
14. Від чого залежить термін виїзду на роботу?
Це сукупність факторів: Ваш рівень німецької мови, Ваш досвід, а також документи, за якими Ви плануєте виїжджати на роботу у Німеччину.
15. Від чого залежить рівень моєї заробітньої плати?
На сам перед від рівня німецькою мови. Також враховується досвід та наявність медичної освіти.
16. Як саме я маю доїхати до місця роботи?
Ми допоможемо Вам з квитками. В більшості випадків, переїзд з Польщі до Німеччини - безкоштовний.
17. Чи можливий виїзд на роботу з дитиною?
Дана робота опікункою передбачає догляд за людиною похилого віку, а це у певній мірі цілодобова робота. Тому, це не є можливим.
18. Скільки коштує вакансія?
Ми не пропонуємо вакансію, а повний пакет послуг, котрий включає в себе, вивчення мови, курси, допомога з документами, переїзд та підтримка координатора 24/7 під час праці.
19. Де саме я буду працювати?
Ви будете працювати та жити у підопічного в приватному секторі (будинок / квартира). Ви будете мати свою власну кімнату і відповідно свій особистий простір.
20. Що робити, якщо в мене не склалися стосунки з моїм підопічним?
Звичайно, ми розуміємо, що ця робота передбачає людський фактор. Також розуміємо, що можливий варіант, коли стосунки між опікункою та підопічним можуть не скластися. Тому ми маємо вихід з цієї ситуації – заміна підопічного. Проте ще жодного разу такого не було, адже перш чим їхати на роботу Ви будете знати до кого їдете та що Вам потрібно робити.
дізнатись більше...

ВІДГУКИ

Я работаю в Германии, город Херцогенаурах. Присматриваю за женщиной ей 81 год, все по дому на мне уборка, стирка, покупки продуктов, приготовление пищи. Все хорошо. У подопечной нет зубов, поэтому понять что она говорит очень сложно, но сейчас уже я её понимаю с полуслова. Уже нет проблем. С родственниками вообще все хорошо. Для меня они стараются говорить медленно. Я понимаю. Я занимаюсь немецким каждый день потому то понимаю что это мне надо. Очень хорошая семья они меня ценят и поддерживают во всем. Я очень довольна работой.

Оксана

Доброго дня. В мене все добре, я ще в Німеччині, в місті Бад Нойштадт, в Баварії. В цій сім'ї я вже третій раз, при зміні мною фірми, сім'я перейшла до нової фірми також. Так, все є, і насамперед комфортний психологічний клімат в сім'ї, хоча пацієнтка дуже не легка. При цій роботі є час і можливість багато думати і читати, спостерігати історії чужих життів. Тому мимоволі стаєш трохи філософом. Я спілкуюсь крім того з багатьма опікунками. Ті, що поїхали перший раз, мають багато запитань, допомагаю порадами або перекладом.

Ірина

Сім'я дуже гарна, сусіди помагають, а в самого підопічного характер ще той! Мова!!! Я себе почуваю як узбеки в Москві! Та нічого справляємося, але інколи скажеш, потім подумаєш як ти сказав, тай анекдот. Я задоволена роботою компанії і дуже вдячна. Я отримала величезний досвід.

Оксана

Я вже в Німеччині працюю в сім'ї. Місто Херцогенаухер. Прибираю, дивлюсь за бабусею. Готую їжу. Німці у захваті від того, що я їм готую. З'їдають все за раз. Я Вам дуже вдячна. Усім величезний привіт.

Оксана

Я оцінила, у Вас немає випадкових співробітників. Всі психологи, вмієте працювати з людьми. Підтримати, розрадити, порадити. Молодці! Всі молоді та вмілі! Чесно кажучи, я боялася їхати, а дівчата ваші мене підзадорили.

Наталія

За освітою я працівник державного управління. Я мала справу з 3 фірмами…. однак шукала таку компанію, з якою хотілось би нав'язати довготривалу співпрацю. Я вже не вперше їжджу з Центром Опіки в Німеччині і що мені тут подобається так це те, що контракт написано зрозумілою та нескладною мовою; в ньому розміщені всі найважливіші пункти. Я підтверджую, що виплачуються бонуси за швидший несподіваний виїзд і сумлінне виконання обов'язків ... Нарешті я знайшла відчуття безпеки і стабільності, а це дуже важливо!

Інна зі Львова

Під час роботи, окрім задоволення, дуже важливим є також відчуття безпеки як фізичної, так і психологічної. Фірма мені це забезпечує завдяки постійному контракту, професійній та відповідній до кожної ситуації підтримці від мого координатора, страхівці, ZUS (медичне страхування в Польщі) та своєчасній виплаті винагороди. Завдяки цій співпраці в мене появилась можливість відвідування нових місць, знайомства з людьми, їх культурою, звичаями, можливість вивчити німецьку мову.

Ева

Я задоволена співпрацею з нашою компанією. Постійний контакт під час побуту доглядальниць з польським координатором, швидкий виїзд до нових підопічних, вчасна виплата зарплати. Впевнено можу рекомендувати співпрацю з Центром Опіки в Німеччині.

Юлія

Співпрацюю з Центром Опіки в Німеччині не так давно, але це дуже хороший вибір. Чесна та надійна компанія. Дуже хороший контакт з нашою координаторкою, цілий час на зв'язку. Фірма постійно цікавиться працівниками, не залишає їх самих з проблемами. Можна тільки побажати, щоб співпраця і надалі так добре продовжувалась. Я задоволена на 100 %.

Іванна

З Центром Опіки в Німеччині співпрацюємо не так давно, але з задоволенням поділимось нашим враженням: постійний контакт з координатором, хороша, професійна, надійна та конкретна особа, яка завжди готова допомогти. Добре вирішена ситуація з доїздом до місця роботи – абсолютно всіма питаннями, що стосується приїзду з України до Німеччини займається компанія. Зарплата на високому рівні. Я дуже задоволена співпрацею і сподіваюся на подальшу плідну співпрацю в майбутньому.

Любов

ВІДЕОВІДГУКИ

НАШІ КОНТАКТИ

Якщо у Вас залишились запитання - телефонуйте або пишіть. Будемо раді спілкуванню з Вами!

+380 (97) 430 2740
opikunka.kyiv.region@gmail.com
м. Фастів